York University ABD

York Üniversitesi ABD, Hawaii’de kurulmuş tüm dünyada bağlı bulunduğu kampüslerle online eğitim veren özel bir üniversitedir. 2001 yılında kurulan York Üniversitesi, motive ve profesyonellik odaklı bir iş hayatı deneyimlemek isteyen öğrencilere eğitim sunmaktan gurur duymaktadır. York Üniversitesi eğitim olanaklarıyla öğrencilerinin daha bilgili ve üretken liderler haline gelmesine yardımcı olurken onlara hedeflerine ulaşmalarında destek sağlamaktadır.

Hayat tarzınıza göre tasarlanan programlar

York Üniversitesinde ders programları öğrencilerin hayat tarzınıza ve akışına göre hazırlanır. Tamamen online olan programlarla öğrenciler, zaman ve mekandan bağımsız olarak ve baskı hissetmeden kendi hızlarında derslerini takip edebilir. York Üniversitesi’nin dünyanın dört bir yanında bağlı bulunduğu temsilci kampüsleri bulunmaktadır. Eğitim ve kariyer hedefleri ne olursa olsun öğrenciler, York Üniversitesi’nin esnek programları ile kısa zamanda başarıya ulaşmaktadır.

Misyon

York Üniversitesi’nin misyonu, öğrencilerinin bireysel kariyerlerine ulaşabilmesi için yüksek kalitede eğitim sunmaktır.
York Üniversitesi, özelleştirilmiş dersler ve yaratıcı öğrenme ortamı sayesinde bireylere iş dünyasında başarılı adımlar atması konusunda destek olmayı amaçlamıştır. Esnek programları aracılığı ile öğrenciler diledikleri zaman ve diledikleri yerde ders çalışabilmenin özgürlüğünü yaşarlar.

Yazdır e-Posta