Hakkımızda

York Üniversitesi 2001 yılında kurulmuş, merkezi ABD de bulunan, 11 ülkede 14 temsilciliğiyle, 10.000’in üzerinde öğrencisine eğitim veren, uzaktan eğitim üzerine uzmanlaşmış özel bir Amerikan Üniveristesi’dir.

York Üniversitesi tüm dünyada çalışan kişiler için hazırlanmış kişiye özel ve esnek eğitim programları yürütmektedir.

York Üniversitesi olarak misyonumuz, esnek öğretim modelleri ile öğrencilerimizin akademik ve kişisel gelişim süreçlerini ilerletebilmelerini ve iş hayatındaki kariyer hedeflerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

York Üniversitesinin Türkiye’deki tüm eğitim faaliyetlerini tek yetkili olarak 2007 yılından bu yana Fibona Academy yürütmektedir.

York Üniversitesi Türkiye olarak amacımız; İşletme alanında verdiğimiz lisans tamamlama, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarımızla; öğrencilerimize evrensel bir bilim dalı olan işletme yöneticiliği için gerekli olan çağdaş bilgi ve yetenekleri kazandırmak ve mevcut yönetim becerilerini geliştirmektir.

Öğrencilerimiz kendimize ait uzaktan eğitim portalımızla 7 gün 24 saat istedikleri yerden Türkçe olarak derslerini 12 ay kesintisiz bir şekilde takip edebilmektedirler. Amerikan eğitim sistemine uygun şekilde tamamen araştırmaya yönelik , bilgi ve deneyimlerini de kullanarak hazırlayacakları projelerle sınav stresi yaşamadan derslerini tamamlayabilirler.

İnternet üzerinden alınan derslerle beraber, iş dünyasının güncel ihtiyaçları çerçevesinde düzenlenen seminerlerimizle öğrencilerimiz, hem iş hayatlarında daha başarılı olmakta hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayabilmektedirler.

Yazdır e-Posta